Dvořák - stavebniny

Zaměstnání - Volná místa

Stavbyvedoucí

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, nebo 5 let praxe v oboru
- praxe vítána
- orientace ve stavebních výkresech a znalost vedení provozní dokumentace
- řízení technologických a pracovních postupů výstavby
- organizační dovednosti, spolehlivost,
- samostatnost při řešení problémů, efektivnost, aktivní přístup, odolnost proti stresu
- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
- řízení výstavby stavebních objektů
- zodpovědnost za plynulost svěřené stavby
- dohled nad dodržováním technických a ekonomických parametrů
- dodržování stanovovaných koncepcí a technických řešení stavby
- komplexní zajišťování stavby a podmínek pro kontrolní prohlídky stavby
- vedení příslušné dokumentace (stavební deník, denní hlášení stavby, náklady na dokončení stavby aj.)
- spolupráce s externími subjekty (technický dozor investora, autorský dozor, koordinátor BOZP, správci sítí, místní úřady aj.)
Nabízíme
- k dispozici služební automobil
- služební telefon
- zaměstnanecké benefity (stravenky atd.)
- zázemí stabilní firmy

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email rosecky@dvoraklubomir.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci..

Máte-li zájem o některou z výše inzerovaných pozic nebo zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání v naší firmě, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a s uvedením pozice, na kterou reagujete nebo na kterou byste si přáli být umístěni, na e-mail: info@stavby-dvorak.cz

K životopisu, prosím, připojte větu v tomto znění:
Prohlašuji, že v souladu se zákonem 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů v platném znění, souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů mnou poskytnutých firmě Lubomír Dvořák. Souhlas uděluji na nezbytně nutnou dobu nebo do doby mého písemného zrušení požadavku.

Pokud tak neučiníte, jsme nuceni Vámi zaslaný životopis skartovat.

Děkujeme za Váš zájem.